تبلیغات
... از حضور تا ظهور
... از حضور تا ظهور

پیشنهاد خدا به مخالفان قرآن


برای من خیلی تعجب آوره از کسانی که ادعای تمدن و فهم می کنند و خودشون رو از همه خلایق بالاتر و برتر می دونن اما به جای اینکه منطقی عمل کنند لقمه رو دور سرشون می چرخونند .

بعضی از این آدم ها به مناسبت سالگرد یازده سپتامبر قرآن رو سوزاندن و به اون توهین کردند . سوال من این هست که چرا به پیشنهاد خدا گوش نمی دید تا با جواب دادن به پیشنهاد خدا بتونید تمامی مسلمانان جهان رو مثل خودتون دشمن قرآن کنید.

خدا برای تمامی مخالفین و دشمنان قرآن یک پیشنهاد خیلی ساده داده تا هر کسی که این کتاب رو یک کتاب غیر خدایی می دونه بیاد یه جواب حسابی به این پیشنهاد بده .اگر چه بیش از 1400 سال هست که هیچ کس از دشمنان قرآن نتونستند جواب این پیشنهاد رو بدند بلکه شاید شما که در مهد تمدن هستید در این زمینه یک کاری از دستتون بر بیاد .

این پیشنهاد ساده از این قراره که خدا به مخالفین و دشمنان قرآن گفته اگر واقعا شک دارید  تنها یک سوره مثل اون رو ارائه کنید . « إِنْ کُنْتُمْ فی‏ رَیْبٍ مِمَّا نَزَّلْنا عَلى‏ عَبْدِنا فَأْتُوا بِسُورَةٍ مِنْ مِثْلِه‏» البقرة :  23«  اگر در باره آنچه بر بنده خود[ پیامبر] نازل کرده‏ایم شک و تردید دارید،( دست کم) یک سوره همانند آن بیاورید»

جالبه که تو این پیشنهاد خدا نگفته که یک کتاب قرآن بنویسید و نگفته یه سوره مثل بقره بسازید بلکه از همون کوچیک هاش رو هم قبول داره .

به نظر من این پیشنهاد کاملا منطقی و به صرفه هست چون اگر کسی بتونه این کار رو بکنه ، بدون درد سر خیلی از مسلمون ها رو از اسلام بر می گردونه و لازم هم نیست که کسی قرآن آتیش بزنه و این همه درد سر درست کنه

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1389 توسط مهسا
درباره وبلاگ

************************* *************************