تبلیغات
... از حضور تا ظهور
... از حضور تا ظهور

متاسفانه در جامعه ای زیست میکنیم که در آن "منتظر المهدیونی" وجود دارند که علی رغم عشق به امام زمان و انتظار فراوان برای فرج مهدی موعود،نه تنها ولی فقیه خویش را نائب امام زمان خود نمیدانند بلکه او را با الفاظی همچون خائن، دیکتاتور،جنایتکار و اینگونه القاب ناشایست خطاب میکنند.(معذرت از پیشگاه رهبر عزیزم)

برای رفع این شبهه و برای آنکه همگان به خصوص ، مهدیون جدا از رهبر، بدانند که امام زمان،مهدی فاطمه،خود،اطاعت از ولی فقیه را امر فرموده اند سخن ایشان را به یکی از نایبان خود می آورم

...ادامه مطلب را بخوانید...

 

قبل از آن، دست نوشته ام تقدیم به رهبرم:

رهبرم!

ای که جان اندر کف دستم به دستت میدهم

در نمازت یادی از این قلب بی سامان بکن

ای که با شور و نشاطت کشورم محکم شده

با امیدت قلب من را "سد ّدژخیمان" بکن...

_______________________________________________


واماالحوادث الواقعه فارجعوا فیها الی رواه حدیثنا،فانهم حجتی علیکم و انا حجه الله علیکم:

واما رویداد های تازه و جدید که برای شما پیش می آید ،به روایت کنندگان احادیث ما مراجعه کنید،زیرا آنان حجت من بر شما هستند و من هم حجت خدا بر آنان میباشم.

شایان تذکر:در کتاب کمال الدین، روایت کنندگان حدیث را "فقها "معرفی کرده اند،یعنی کسانی که حدیث را میشناسند و از صحت و سقم آن باخبر و قدرت استنباط دارند. در هر حال تکلیف ما با این پیام حضرت ولی عصر روشن است که در زمان غیبت کبری راهی جز تقلید از حضرات مراجع تقلید نداریم. ولی ،مقلد و مرجع چه شخصی باشد؟؟؟

در این رابطه هم ما را راهنمایی فرموده اند،از جمله،امام حسن عسکری(ع)فرمودند:فاما من کان من الفقهاء صائنا لنفسه،حافظالدینه ،مخالفا علی هواه،مطیع المر مولاه، فللعوام ان یقلدوه:هر فقیهی که خود نگهدار و دین نگهدار و مخالف هوای نفس و تابع امر خدا باشد،برعوام واجب است که از وی پیروی و تقلید نمایند...

روی همین اصل تقلید از مراجع عظام یک امر ضروری است و در هر عصری از اعصارشیعیان از مجتهد جامع الشرایط تقلید میکردند و امروز هم در این صراط قرار دارند.

وحال ما در جامعه ای زندگی میکنیم که در آن فقهای ما، دارای ولی ای هستند که به آن میگوییم: ولی فقیه.و درجه این مقام ازسایر فقها بالاتر است و همه فقها در نهایت تابع امر ایشانند! پس: اطاعت وعشق به ولی فقیهمان ،نایب المهدی امامنا خامنه ای ارواحنا فداک، اطاعت از امام زمان و سایر ائمه است.              

                                                                          ******************                          

حال، با این تفاسیر، هنوز منتظرالمهدیونی هستند که راه خود را جدا از رهبرمان بدانند؟؟؟

نوشته شده در تاریخ جمعه 22 بهمن 1389 توسط مهسا
درباره وبلاگ

************************* *************************